Konto osobiste
Wybierz najlepsze konto osobiste

Eurokonto Mobilne w Pekao SA

eurokonto mobilne w pekao saKonto osobiste – Eurokonto Mobilne jest przeznaczone dla osób aktywnie korzystających z dostępu do konta internetowego, wykonujących wiele przelewów oraz transakcji. Eurokonto Mobilne jest zawsze pod ręką, w każdym miejscu z dostępem do Internetu – w komputerze lub smartfonie!

Cechy konta osobistego w Pekao SA

Bank Pekao SA nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku jeżeli na konto co miesiąc wpływa co najmniej 500 zł. W przypadku niespełnienia tego warunku przez Klienta bank pobierze opłatę w wysokości 5,99 zł. Bezpłatne użytkowanie karty płatniczej również jest warunkowe – w ciągu miesiąca za pomocą karty trzeba wykonać minimum 4 transakcje bezgotówkowe. W przeciwnym wypadku opłata za użytkowanie karty wynosi 3,99 zł.

Wypłaty z bankomatów Pekao SA, Euronet oraz Grupy UniCredit (bankomaty za granicą) są bezpłatne. Z pozostałych bankomatów darmowe są tylko dwie pierwsze wypłaty w ciągu jednego miesiąca. Klienci Eurokonta Mobilnego mają możliwość nieograniczonego korzystania z internetowego systemu bankowego Pekao24, który pozwala na szybkie wykonywanie różnorodnych transakcji bezgotówkowych. W ofercie konta można dodatkowo znaleźć programy rabatowe poprzez na przykład Mobilny Planer Zakupów z geolokalizacją.

Koszty konta osobistego – Eurokonto Mobilne

Bank Pekao SA nie pobiera opłat za założenie konta osobistego Eurokonto Mobilne. Opłata za prowadzenie konta jest uwarunkowana wymaganymi wpływami miesięcznymi na konto w wysokości co najmniej 500 zł (w razie braku wpływu prowadzenie rachunku kosztuje 5,99 zł). Użytkowanie karty płatniczej jest darmowe pod warunkiem dokonania w miesiącu przynajmniej 4 transakcji bezgotówkowych za jej pomocą (w przeciwnym razie bank pobiera opłatę 3,99 zł).

Pozostałe opłaty:

  • wypłaty za bankomatów Pekao SA, Euronet, Grupy UniCredit – 0zł,
  • dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów – 0 zł,
  • pozostałe wypłaty – 2% transakcji (nie mniej niż 5 zł),
  • opłata za likwidację konta w ciągu 90 dni od jego założenia – 35 zł,
  • opłata za wydanie duplikatu karty płatniczej – 10 zł,
  • wypłata gotówki za pomocą usługi CashBack – 0,99 zł,
  • wyciąg papierowy o dokonanych transakcjach – 5 zł,
  • wydanie zaświadczenia o stanie rachunku – 15 zł,
  • blokada środków na rachunku – 10 zł.

Pełna tabela opłat i prowizji kont osobistych w Pekao SA >> kliknij >>

Czytaj więcej:

Z tagami: , , , , , , , , , ,